Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nooo to bardzo dziwna szkola... dobrze ze u mnie tak nie ma....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E no moja matematyczka jest git,zawsze zalicza mi na kartkówkach czy sprawdzianach zadania wykonane z pamięci...nie ma mowy o obniżce oceny,dwójeczka będzie.Co do procentów to chyba będę miał ok.20 czyli git
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez tak napisałam chyba dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co napisałaś?gdzie?kiedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi wyszło 46%. Trzeba się do maja douczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi nieoficjalne: 1. C 2. B 3. D 4. A 5. C 6. A 7. A 8. B 9. B 10. A 11. D 12. A 13. B 14. B 15. D 16. C 17. C 18. A 19. C 20. B 21. B 22. C 23. A 24. B 25. D 26. -6=<-5 27. x= -2, x= -pierwiastek z 5, x= pierwiastek z 5 28. a1=40, a2=9, a3=41 mozecie sprawdzac na bierzaco http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?aid=/20101102/matura2011/490853670 ja z zamknietych wyliczylem 42% otwarte mysle ze okolo 30 jakos bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknięte 72%, czyli nie jest dobrze... Otwartych nawet nie liczę :/ Jestem zła na siebie o te zamknięte, bo jak będę takie banalne błędy popełniała na właściwiej to znów się wyłożę na podstawie :-)
Ostatnio edytowany 3 listopada 2010 r. o 17:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ondine tylko nie mów że jesteś niezadowolona jeśli masz 70% punktów z zamkniętych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze tutaj sa bledy w odpowiedziach zamknietych 13.C 19.D (kąt oparty na na tym samym luku ma taka sama miare wiec 130) 21.C (tutaj proste nie spelaniaja warunku prostopadlych, rownoleglych ani sie nie pokrywaja wiec jedyne to C) według mnie powinno być tak j.w a podane sa inne odpowiedzi. Moge sie mylic wiec prosze kogos zeby mi wytlumaczyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi wyszło z całości ok.85 % 3 błędy w zamkniętych a otwarte nie zrobiłam w ogole tego dowodu gdzie byly dwa przecinajace sie kola w jednym walnelam sie z wynikiem ale obliczenia mam dobrze no i w ostatnim rozpatrzylam tylko jeden przypadek choc z delty wyszly mi dwa :/ Ehh mogło być lepiej ale w maju licze na 100% :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ondine napisał:
Zamknięte 72%, czyli nie jest dobrze... Otwartych nawet nie liczę :/ Jestem zła na siebie o te zamknięte, bo jak będę takie banalne błędy popełniała na właściwiej to znów się wyłożę na podstawie :-)
Co???? Jak możesz mieć 72 % z zamkniętych dziewczyno!!!!! Skoro każde zadanie to 2%, a było ich 25. Więc max można mieć 50%, więc coś Ci się pokręciło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monia ty chyba niepoważna jesteś xD 100%?ty chyba na politechnikę idziesz w takim razie...moim celem REALNYM jest 40%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CKE to układało... Boże, z tego co widze mam 22% ; (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba śnie...mam 17/25 z zamkniętych?! łahahahaha połowa strzałów udana hahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze nie zdałem ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mam 8 /50 to ile procent??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta matura to jakaś nienormalna była. Zadania zamknięte proste a otwarte to chyba z rozszerzenia wzięte ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z toba ;DD a ile masz %%%???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 to 16% chyba ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to je dosc ;D sie poprawi heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...